REZULTATELE LA PROBELE DE APTITUDINI 2017

  • PDF

rezultate_evaluarea_nationala_2015_0-770x433

LICEUL DE ARTE "REGINA MARIA" ALBA IULIA
REZULTATELE   LA PROBELE DE APTITUDINI
                  clasa a IX-a liceu Filieră vocaţională , specialitatea - MUZICĂ
Nr Numele şi prenumele CNP Şcoala de la care provine Specialitatea Proba 1 Proba 2 Proba 3 M Fin OBS
1 ACHIMESCU L ANDREI 5020726014679 Şc Gimnazială Petreşti nai / popular 10 10 9,25 9,75 admis
2 ALDEA I SERAFIM ADRIAN 5020629260014 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia pian 10 10 10 10 admis
3 BOGDAN C CORNELIA LAURA 6021214014664 Şc Gimnazială nr 2 Sebeş jazz muzică uşoară 9,7 9,7 9 9,46 admis
4 BOGDAN R BOGDANA GEORGIANA 6011014013915 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia jazz muzică uşoară 9,2 9,2 8 8,8 admis
5 BONŢA M ADRIAN RĂZVAN 5020210011163 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia contrabas 4 4 5,25 4,41 respins
6 BOTINANŢ G IUDITA 6020929014668 Colegiul Tehnic "Al.Domşa" structura Bărăbanţ canto clasic 10 10 9,75 9,91 admis
7 BUCIUMAN B IONELA ELISABETA 6030627011154 Şc Gimnazială Meteş muzică tradiţională românească 5 5,5 5,5 5,33 respins
8 COSTEA M NICOLETA MARIA 6020203011151 Şc Gimnazială "Vasile Goldiş" Alba Iulia canto clasic 9,5 9,5 8,5 9,16 admis
9 COTRUŞ D ALEXANDRA IOANA 6021020014661 Şc Gimnazială nr 2 Sebeş muzică tradiţională românească 9,5 10 8,5 9,33 admis
10 DANDEA T CARLOS TRAIAN 5020718011542 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia muzică tradiţională românească 7 8 6 7 admis
11 DUMITRAŞ C IONATAN 5020318011150 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia canto clasic 10 10 9 9,66 admis
12 FUEREA GH. REMINA DANIELA 6020721011153 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia jazz muzică uşoară 9,5 9,5 8 9 admis
13 FURDUI V ROBERT 5020626014667 Şc Gimnazială Săsciori - structura Răchita jazz muzică uşoară 10 10 9,5 9,83 admis
14 GLIGOR-LUNGAN  Ş. VLADIMIR 5020717011152 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia pian 10 10 10 10 admis
15 GOŢA A.I. ILINCA-AURORA 6020113011848 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia violă 10 10 10 10 admis
16 HORA V ROXANA PETRONELA 6030620011163 Şc Gimnazială "M Eminescu" Alba Iulia muzică tradiţională românească 7,5 8,5 7,75 7,91 admis
17 LICA A DRAGOŞ FLORIN 5020303011848 Şc Gimnazială "Ştefan cel Mare" Cetatea de Baltă taragot 8 8 7 7,66 admis
18 MĂRGINEAN G.M. ROXANA MIHAELA 6020726012650 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia jazz muzică uşoară 9,7 9,7 7,5 8,96 admis
19 MIHAI D.S. ALISA MARIA 6030219011151 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia canto clasic 9,5 9,5 8 9 admis
20 NAZARIE M MARIA 6020726014662 Şc Gimnazială Săsciori - structura Loman  muzică tradiţională românească 9 9,5 9,5 9,33 admis
21 OPROIU C ELENA DIANA 6020603013641 Şc Gimnazială "Iosif Pervain" Cugir muzică tradiţională românească 5 5 5 5 respins
22 OPROIU C MARIA ALEXANDRA 6020603013651 Şc Gimnazială "Iosif Pervain" Cugir muzică tradiţională românească 5 6 5 5,33 respins
23 PETER L TIMEA REBECA 6020503011150 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia violă 8 8 10 8,66 admis
24 PINTEA D. ANDREI-DANIEL 5020216011161 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia chitară 8,5 9 6 7,83 admis
25 ROŞU N MARIA DANIELA 6030311011151 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia muzică tradiţională românească 9,5 9,5 9,5 9,5 admis
26 ŞERBAN P ANDREEA TANIA 6000360011164 Şc Gimnazială "Vasile Goldiş" Alba Iulia canto clasic 5 5 4 4,66 respins
27 ŞFABU N ANA MARIA 6020620011157 Şc Gimnazială Şpring jazz muzică uşoară 7,7 7,66 5 6,77 admis
28 SÎRBU G.I. OLIVIA-DANIELA 6020226011167 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia muzică tradiţională românească 9,5 10 8,75 9,41 admis
29 ŞTEF M MIHAI CĂTĂLIN 5020117011150 Colegiul Tehnic "Apulum" Alba Iulia jazz muzică uşoară 9,3 8,33 7,5 8,38 admis
30 TODEASĂ V. DIANA VIRGINIA 6030518011158 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia canto clasic 9,6 9,63 8 9,08 admis
31 TODOR D. DANIELA CRISTINA 6030125011169 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia nai / clasic 10 10 10 10 admis
32 UNGUREANU C-TIN. SEBASTIAN-IOAN 5020623011161 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia canto clasic 10 10 8,75 9,58 admis
33 URSU GH. GEORGIANA-IOANA 6030129011151 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia jazz muzică uşoară 10 10 8 9,33 admis
34 VATAMANIUC M DAMARIS 6020815014668 Şc Gimnazială "Avram Iancu" Alba Iulia jazz muzică uşoară 8,1 8,06 9 8,37 admis
35 VLAD N VALENTIN NICOLAE 5001008014672 Şc Gimnazială Petreşti taragot 9 9 7,5 8,5 admis
LICEUL DE ARTE "REGINA MARIA" ALBA IULIA
REZULTATELE   LA PROBELE DE APTITUDINI

                  clasa a IX-a liceu Filieră vocaţională , specialitatea - ARTE PLASTICE

Nr Numele şi prenumele   Şcoala de la care provine Proba 1 Proba 2 Medie Obs
1 BOIŞOREANU I DIANA IOANA 6021210125781 Şc Gimnazială Benic 7,66 7 7,33 admis
2 BUKOS G LAVINIA DENISA 6020405011179 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia 8,16 8,16 8,16 admis
3 CRISTORIAN T DENIS 5021014014665 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia 9,16 9,5 9,33 admis
4 CUŢITAR M MARIA PARASCHIVA 6020810011159 Şc Gimnazială "M Eminescu" Ighiu 7,16 8,83 7,995 admis
5 DAMIAN F CRISTIAN DORIN 5020627011840 Şc Gimnazială Gârbova 7,5 7 7,25 admis
6 DECEAN N MARIA IULIANA 6020510011166 Şc Gimnazială "Vasile Goldiş" Alba Iulia 7,83 8 7,915 admis
7 DOMŞA C MARIA COSMINA 6030215011845 Şc Gimnazială "Ion Breazu" Mihalţ 8,33 8,33 8,33 admis
8 FRONEA A RALUCA OCTAVIA 6020426011156 Şc Gimnazială "M Eminescu" Alba Iulia absenta absenta absenta  
9 GĂISEANU B ALEXANDRA BEATRICE 6021024011165 Liceul Teoretic Teiuş 8,33 7,66 7,995 admis
10 GANEA F CRISTIAN ALEXA 5020325011166 Şc Gimnazială "M Eminescu" Alba Iulia 8,16 8,83 8,495 admis
11 IANCU A CĂTĂLIN AUREL 50108110111848 Şc Gimnazială "Vasile Goldiş" Alba Iulia 9,33 9,5 9,415 admis
12 MOCU V ANGELA ELISABETA 6010328011151 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia 7,83 8,66 8,24 admis
13 MOLDOVAN I ANA DENISA 6021022011151 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia 9,33 9 9,16 admis
14 MOLDOVAN M DIANA 6021107013661 Şc Gimnazială nr 3 Cugir  9 8,16 8,58 admis
15 NĂCREALĂ E EMANUEL ANDREI 5020313011157 Şc Gimnazială "Avram Iancu" Alba Iulia 8,33 8,16 8,245 admis
16 NEAGU P ROBERTA MARIA 6020719014673 Şc Gimnazială nr 2 Sebeş 9,83 9 9,415 admis
17 OPREAN I ALEX 5020414014677 Colegiul tehnic "Apulum" Alba Iulia 9,16 8,83 8,995 admis
18 OPRUŢA P ESTERA REBECA 6021030115171 Şc Gimnazială "M Eminescu" Ighiu 7,16 7,16 7,16 admis
19 PĂŞCUŢ G OVIDIU DANIEL 5021004015565 Col. Tehnic "Al.Domşa" Alba Iulia structura Bărăbanţ 8,16 7,33 7,745 admis
20 PUŞCAŞ D FLAVIA ANA MARIA 6020815011849 Şc Gimnazială Roşia de Secaş 8,66 8,5 8,58 admis
21 RUJA A MĂDĂLINA 6020627014671 Şc Gimnazială "Ion Breazu" Mihalţ 8,33 7,16 7,745 admis
22 SAVA V SIMINA VALENTINA 6020404011151 Şc Gimnazială Benic 7,16 7 7,08 admis
23 ŞOAITĂ I CRISTINA IOANA 6020720410122 Şc Gimnazială "Ion Agârbiceanu" Alba Iulia 9 9,33 9,165 admis
24 STAN C GEORGE RADU 5020314014665 Liceul Teoretic Teiuş 7,5 7,83 7,665 admis
25 ŞTEFAN M CRISTINA ALEJANDRA 6030108015446 Liceul "Corneliu Medrea" Zlatna 8,16 8,16 8,16 admis
26 TECARU A ANNE MARIE 6010615011154 Liceul de Arte "Regina Maria" Alba Iulia 7,33 9,33 8,33 admis
27 VELCEA M ANAMARIA IULIA 6020712011150 Şc Gimnazială "M Eminescu" Ighiu 7,5 7,83 7,665 admis
28 ZAYADNA N IOSIF 5020823015571 Şc Gimnazială "M Eminescu" Alba Iulia 9,66 9,83 9,745 admis

LICEUL DE ARTE "REGINA MARIA" ALBA IULIA
REZULTATELE   LA PROBELE DE APTITUDINI

                  clasa a IX-a liceu Filieră vocaţională , specialitatea - ARHITECTURA

Nr Numele şi prenumele C N P  Şcoala de la care provine Proba 1 Proba 2 M F OBS
1 ADĂMUŢ E MARIA ALEXANDRA 602051003645 Şc Gimnazială nr 3 Cugir  8,33 7,83 8,08 admis
2 BRAD G LUCREŢIA MIRUNA 6030425011178 Şc Gimnazială "Avram Iancu" Alba Iulia 9,16 8 8,58 admis
3 COMAN S GEORGE CĂTĂLIN 5030212011159 Şc Gimnazială Berghin 10 9,33 9,67 admis
4 DĂIAN D DAVID 5020126011171 Seminar Teologic Ortodox "Sf.Simion" Alba Iulia 8 9 8,50 admis
5 DRĂGAN V LAVINIA TEODORA 6020221011155 Şc Gimnazială "Avram Iancu" Alba Iulia 8 8,83 8,42 admis
6 DREGHICIU N ARIANA ALEXANDRA 6020412011151 Liceul de Arte "Regina Maria"  9,33 9,83 9,58 admis
7 FILIMON C CARMEN MIRELA 6020727013647 Şc Gimnazială "Singidava" Cugir  9,66 9,83 9,75 admis
8 GHEORGHIOIU D IOANA ANDREEA 6030209014686 Şc Gimnazială Şugag  9 8,83 8,92 admis
9 JURCA M ELLA ALEXANDRA 6020218011175 Şc Gimnazială "M Eminescu" Alba Iulia 9,33 9,66 9,50 admis
10 LUCACIU N NICOLETA 6020524011162 Liceul de Arte "Regina Maria"  9,16 9,5 9,33 admis
11 MOŞNEAG V MIHAI ŞTEFAN 5021227014666 Şc Gimnazială "Avram Iancu" Alba Iulia 7,33 7,5 7,42 admis
12 MUNTEAN F DAVID FLORINA 6020811011161 Şc Gimnazială Meteş 7,66 7,33 7,50 admis
13 MUNTEAN S EDUARD ALEXANDRU 5020830011158 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia 7 7,83 7,42 admis
14 NEMULESCU N ANDA ŞTEFANIA 6021227014668 Liceul de Arte "Regina Maria"  8 8,66 8,33 admis
15 PAUL E ADRIAN 5020205011161 Şc Gimnazială "M Eminescu" Alba Iulia 7,16 8,33 7,75 admis
16 POPA E ALEXANDRU CĂLIN 5020906010379 Seminar Teologic Ortodox "Sf.Simion" Alba Iulia 7,33 7,83 7,58 admis
17 PUICAN V ANDREI 5020728011185 Col. Tehnic "Al.Domşa" Alba Iulia structura Bărăbanţ 7,16 7,16 7,16 admis
18 ROŞIU A SARAH 6021225055057 Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia 8,33 8,83 8,58 admis
19 SZILVEŞAN O DIANA 6001221011151 Şc Gimnazială "Vasile Goldiş " Alba Iulia 8,33 8,5 8,42 admis
20 ŢIBRE A ANDREI MIHAI 5020607011153 Şc Gimnazială "Avram Iancu" Alba Iulia 8,5 9,5 9,00 admis
21 ŢIMONEA D RĂZVAN NICOLAE 5020519011150 Şc Gimnazială "Avram Iancu" Alba Iulia absent absent absent  
22 VINERSAR I IOANA CRISTINA 6021008014670 Şc Gimnazială Roşia de Secaş 7 8,16 7,58 admis
PREŞEDINTE COMISIE,
Prof. Stelian FERARU